Adrenalina Event

Paintball, imprezy integracyjne

Zobacz nasz Cennik !

Znany też jako „laserowy paintball” – to bezbolesna gra symulująca pole walki w której może wziąć udział praktycznie każdy bez względu na wiek i predyspozycje.To połączenie paintballa, ASG oraz gier komputerowych typu Counter Strike czy Battlefield w jednym. 

budowa_taggera1

   Każdy z Graczy otrzymuje zestaw czujników informujących o trafieniu oraz specjalnie skonstruowane karabinki ze strzelającą wiązką światła (taką jak w pilotach do telewizorów), której źródłem jest dioda LED. Gra jest całkowicie bezpieczna dla oczu i zdrowia graczy. Dzięki zastosowaniu tego rozwiązania rozgrywka jest w zupełności niegroźna i bezbolesna.

IMG_5761_Large

Sprzęt to repliki prawdziwych karabinów szturmowych G36C oraz MP5. Karabiny wykonane są z metalu – MP5 oraz z lekkich kompozytów – G36C dzięki czemu grać mogą kobiety i dzieci – bez problemu poradzą sobie z ciężarem broni. Zobacz jaki mamy sprzęt.

 

gal_6

Gwarantujemy kontrolę przeprowadzanych gier – nasz system liczy strzały, liczbę użytych magazynków oraz zajmuje się statystykami, nie ma tutaj mowy o oszukiwaniu. Można ustawiać zasięg repliki, szybkostrzelność i inne parametry. Na koniec możesz porównać statystyki z wszystkimi uczestnikami rozgrywki.