Adrenalina Event

Paintball, imprezy integracyjne

Elektroniczny paintball- Laser tag – co to jest?


Elektroniczny paintball to aktywny wypoczynek na świeżym powietrzu oraz spora dawka adrenaliny. Laser Tag umożliwia prowadzenie realistycznych starć, gdzie gracze zdobywają punkty poprzez trafienie innego gracza przy użyciu promieni podczerwieni. W przeciwieństwie do paintball’a czy ASG, nie ma tutaj fizycznych trafień. Trafienia rejestrowane są przez odpowiednie czujniki noszone przez uczestników gry. Wbrew powszechnie błędnej opinii nie występuje tu wiązka laserowa, a wspomniana wcześniej wiązka podczerwieni.

 

 Kto może uczestniczyć w grze?

W grze mogą uczestniczyć osoby w wieku od 8 lat.

Jest to doskonała rozrywka dla dzieci, jak i dorosłych – zarówno kobiet i mężczyzn.

 

A jak w to grać?

Na samym początku każdy uczestnik gry przechodzi podstawowe szkolenie z obsługi sprzętu laser tag.
 Następnie wybieramy scenariusz do rozegrania, otrzymujemy broń i opaskę na głowę z czujnikami. 
Całość zestawu jest ze sobą zintegrowana.

 

Ile osób może grać jednocześnie?

W grze może uczestniczyć jednocześnie 12 osób. W przypadku większej liczby osób, można podzielić się na zespoły i rozegrać turniej.

Ilu graczy trzeba żeby rozpocząć grę?

W grze minimalnie musi być 6 osób. Można przyjść ze swoją ekipą lub dołączyć do naszej gry. Im więcej osób tym ciekawiej.

 

Gdzie odbywają się gry?

Gry laser tag odbywają się głównie na naszym specjalnie przygotowanym poligonie w miejscowości Kłady k. Zduńskiej Woli. Jednak istnieje możliwość organizacji gry w dowolnym miejscu wybranym przez Ciebie np. na działce, orliku, w pobliskim lesie czy na sali gimnastycznej. Dojedziemy gdzie tylko będziesz chciał. Posiadamy Mobilne Pole do Gry wyposażone w dmuchane przeszkody więc nie stanowi to dla nas problemu

 

Skąd będę wiedział,że zostałem trafiony?

System Elektronicznego Paintball-a wydaje realistyczne dźwięki odtwarzane z głośnika umieszczonego w karabinie. Słychać sygnały zarówno trafienia, jak i utraty życia. Dodatkowo trafienia oraz wyeliminowanie sygnalizowane są diodami umieszczonymi na głowie gracza.
Dzięki czujnikom dokładnie wiemy ile razy byliśmy trafieni i ile oddaliśmy celnych strzałów oraz kogo trafiliśmy. .

 

Co muszę wziąć ze sobą na grę laser tag?

Potrzebne Ci będzie wygodne ubranie aby swobodnie się poruszać, dopasowane do warunków pogodowych, którego nie boisz się pobrudzić. Nie zapomnij o wygodnych butach sportowych lub wysokich chroniących kostki.
Zawsze można wypożyczyć komplet kamuflażu u nas :).

 

Więcej pytań- Dzwoń 503 503 334