Adrenalina Event

Paintball, imprezy integracyjne

W naszym wyposażeniu posiadamy nowoczesne repliki broni palnej wykorzystywane przez najlepsze formacje specjalne na świecie.

Pistolet laser-tag MP 5

    Replika najsłynniejszego pistoletu maszynowego MP5 firmy Heckler and Koch dodatkowo wyposażona w szyny RIS. Użytkownikami  tej broni są między innymi takie jednostki jak amerykański SEAL, brytyjski SAS, niemiecki GSG9 oraz polski GROM.

 

mp5_SM

 

Karabinek laser-tag G36C

    Replika karabinku szturmowego G36 jest obecnie podstawową bronią żołnierzy armi niemieckiej i hiszpańskiej. W Polsce pojawił się w latach 90′ i pierwszym użytkownikiem tej broni był GROM. Kolejnym wojskowym użytkownikiem tej broni jest Formoza.

Oryginał jak i replika wykonana jest z kompozytów, przez co jego waga jest znacznie niższa niż np. MP5, w dodatku ma składaną kolbę . Doskonale nadaje się dla dzieci i kobiet.

g36c_SM1

 

Game Box’y

    W celu urozmaicenia rozgrywek używamy tzw. GAME BOX’ów. Są to elektroniczne skrzynki z róznymi funkcjami- Apteczka, Amunicja, Respawn, Flagi. Będąc w potrzebie naciskamy przycisk na odpowiedniej skrzynce i dostajemy w zależności: 50pkt życia, 50szt amunicji lub extra życie. Wszystko można zaprogramować wg ustaleń grupy. Dzięki temu mamy pełną dowolność w ustalaniu scenariuszy i nie musimy martwić się o medyka czy dodatkowe magazynki. Jeżeli znasz takie tytuły ja Battelfield, CS lub CoD, bedziesz wiedział co z nimi robić.

gal_6